Yeşil Kahve: 39 TL. - OnlineDeva.com

Yeşil Kahve

YEŞİL KAHVE SİPARİŞ FORMU

ÜRÜN SEÇİNİZ

 1 Kutu Yeşil Kahve 39 TL + 10,00 TL Kargo

 2 Kutu Yeşil Kahve 59 TL + Ücretsiz Kargo

 3 Kutu Yeşil Kahve 79 TL + Ücretsiz Kargo

TESLİMAT BİLGİLERİNİZİ GİRİNİZ

Adınız Soyadınız

Teslimat Adresiniz

Telefon Numaranız

ÖDEME ŞEKLİ SEÇİNİZ

 Havale - EFT İle Ödeme

 Kapıda Nakit Ödeme

 Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

 İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat

Ön bilgilendirme ve sipariş sözleşmesini onaylıyorum.

Gizlilik politikasını anladım ve kabul ediyorum.

Yeşil Kahvenin Diyette Faydaları, Nasıl Pişirilir ve İçilir?

Son zamanlarda en çok dikkat çeken zayıflamayı sağlayan içecekler listesinde yeşil kahve tutulmaktadır. Genel olarak zayıflatma olan özelliği ile neredeyse birçok kitle tarafında rağbet görmüştür. İçeriğinde ise kalori barındırmaz. Klorojenik asit bulunması kuru kahveden farkını ortaya koyar.

 Nasıl Pişirilir?

Hazırlamak için öncelikle kahve öğütülmemiş olması tercihlerden bir tanesidir. Cezveyi alarak içine ürünümüzü koyuyoruz. Aynı Türk kahvesi gibi düşünerek her fincana bir çay kaşığı şeklinde yeşil kahve koyalım. Kaç adet fincan varsa o kadar fincan ölçüsüyle su koyalım. Ve pişirelim. Hazırlanan kahvemizi günde en fazla iki sefer içelim. Tadı genel olarak lezzetlidir ve bitki çaylarına benzer. Düzenli içildiği zaman diyet konusunda ne kadar etkili olduğunu sizde denediğiniz zaman anlamış olacaksınız.

Faydaları:

Öğütülerek bir işlemden geçmediği için kafein oranı oldukça azdır. İçinde Antioksidan etkisi sayesinde diyet yapmaya başladığınızda vücudunuzda bulunan toksinlerin atılmasına büyük bir yardımcıdır. Tansiyonu dengede tutar. Bu sayede diyet halinde yaşanacak baş ağrıması, dönmesi ve halsizlik gibi sorunları ortadan kaldırır. Enerji depolar. Bütün içerdiği besinler ile tamamen doğal bir bitkidir. Diyet sonucunda oluşabilecek hastalıklara izin vermeyerek bağışıklık sisteminizi güçlü kılar.

Yeşil Kahve Diyeti Nasıl Yapılır?

Ana öğünden bir saat önce yada ana öğünden 15 dakika sonra içilen kahve sayesinde zayıflamak çok kolay ve mümkündür. Diyet sırasında hareketsiz kalan göbek bölge tarafında yer alan yağları yok eder. Fakat yalnızca kahve içilerek zayıflamak kolay olmamasının yanı sıra sağlıklı diyet programlarına ilave olarak kullanıldığında diyetin katkıları iki katına kadar çıkmaktadır. Bunun gibi birçok içerdiği besin kaynaklarıyla, en önemlisi doğal bir bitki olmasıyla insanlar tarafından çok tercih edilir bitki türü olmuştur. Herhangi bir yan etkisi bulunmamakla birlikte günde iki kullanım miktarını aşmamaya özen gösterin.

YEŞİL KAHVE KULLANICI YORUMLARI

★★★★★
5 5 1
Çoklu alımlarda yapılan indirimler oldukça iyi oldu, kesemize göre alışveriş yapıyoruz.

Ad
Derecelendirme:
Yorum