Salyangoz Kremi: 29 TL. - OnlineDeva.com

Salyangoz Kremi

SALYANGOZ KREMİ SİPARİŞ FORMU

ÜRÜN SEÇİNİZ

 1 Kutu Salyangoz Kremi 29 TL + 10,00 TL Kargo

 2 Kutu Salyangoz Kremi 49 TL + Ücretsiz Kargo

 3 Kutu Salyangoz Kremi 69 TL + Ücretsiz Kargo

TESLİMAT BİLGİLERİNİZİ GİRİNİZ

Adınız Soyadınız

Teslimat Adresiniz

Telefon Numaranız

ÖDEME ŞEKLİ SEÇİNİZ

 Havale - EFT İle Ödeme

 Kapıda Nakit Ödeme

 Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

 İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat

Ön bilgilendirme ve sipariş sözleşmesini onaylıyorum.

Gizlilik politikasını anladım ve kabul ediyorum.

Yaşlanmalar karşı cildin uzun yıllar boyunca korunmasını sağlayan bir kremdir. Salyangoz kremi, doğumdan sonra oluşan çatlakların, deride bulunan yara izlerini, sivilcilerin ve aknelerin temizlenmesi ve cildin pürüzsüz hale gelmesini sağlar.

İçerisinde bulunan salyangoz salgısı, dokuların kısa bir sürede yenilenmesi ve güçlenmesinde etkilidir. Bu salgı sayesinde salyangozlar kabuklarını tekrar tekrar üretebilir ve yenileyebilirler. Salyangoz salgısı yenilenmeyi saniyeler içerisinde sağlar. Özel olarak içerdiği maddeler sayesinde aynı etkiyi göstermektedir.

Önemli uyarı 18 yaş altında olanların kullanmaması önerilir.

Faydaları nelerdir?

  • Ciltte ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.
  • Sivilce ve akne tedavisinde kullanılır.
  • Yaralar üzerinde tedavi edici bir etki yapar.
  • Özellikle erkeklerde tıraş olduktan sonra yüzde oluşan tahribatları giderir.
  • Hamilelikte oluşan çatlakları giderir.
  • Sivilce izlerini giderir.
  • Yaşlanmayı geciktirerek genç bir görünüm sağlar.

Salyangoz kreminin ana etken maddesi olan Allantoin literatürde yara iyileşmesi, anti irritan, nekrotik dokunun uzaklaştırılması, hücre mitozunun arttırılması, analjezik etki, ve keratolitik aktivite gibi bir çok etkisi olduğu bilinen bir maddedir. Bu nedenle kozmetik ve farmakolojik ürünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Cilt, oral mukoza benzeri birçok bölgede allantoin tedavi edici olarak kullanılmaktadır. Allantoin pürin katabolizmasında ürik asit oksidasyonu sonucu oluşan bir üründür. İnsanlar ve bazı yüksek maymun türleri hariç doğum sonrası idrarla atılan predominant nitrojen artığıdır. İnsanlarda ürik asidi allantoine çeviren yolak mevcut değildir. Literatürde allantoinin (5-üreidohidantoin) yara iyileştirici, antiirritan, hidrasyon sağlayıcı ve nekrotik dokuları uzaklaştırıcı etki, hücre mitozunu arttırıcı, analjezik ve keratolitik etkileri olduğunu bildiren yayınlar mevcuttur. Tüm bu etkilerinden dolayı allantoin 70 yılı aşkın süredir kozmetik ve ilaç sektöründe özellikle yara iyileşmesini hızlandırıcı etkisinden faydanlanmak için kullanılmaktadır. Bu yaygın kullanım alanlarına rağmen etki mekanizması tam olarak bilinememektedir. allantoinin yara iyileşmesi üzerindeki etki mekanizması araştırılmıştır. Sonuç olarak allantoinin inflamatuar cevabı düzenlediği öne sürülmüş, olası neden olarak inflamatuar hücrelerin kemotaksisini önlenmesi gösterilmiştir. Böylelikle oksidatif hasar yapan reaktif ürünlerin salınımı önlenebilir. Bununla birlikte çalışmada allantoin grubunun kalitatif analizinde kollajen liflerinin oluşumunun arttığı gözlenmiş ve bu artışın allantoinin fibroblast proliferayonu ve ekstra selüler matriks sentezinde etkili olduğu görüşünü desteklediği öne sürülmüştür.

SALYANGOZ KREMİ KULLANICI YORUMLARI

★★★★★
5 5 1
“3 kutu aldım sitenizden. 1 gün sonra yurtiçi kargo ile ürün elime ulaştı. Kapıda ödemeyle güvenli bir şekilde satın aldım, ilginize teşekkür ederim.” -

Ad
Derecelendirme:
Yorum