Keemun Çayı: 39 TL. - OnlineDeva.com

Keemun Çayı

KEEMUN ÇAYI SİPARİŞ FORMU

ÜRÜN SEÇİNİZ

 1 Kutu Keemun Çayı 39 TL + 10,00 TL Kargo

 2 Kutu Keemun Çayı 59 TL + Ücretsiz Kargo

 3 Kutu Keemun Çayı 79 TL + Ücretsiz Kargo

TESLİMAT BİLGİLERİNİZİ GİRİNİZ

Adınız Soyadınız

Teslimat Adresiniz

Telefon Numaranız

ÖDEME ŞEKLİ SEÇİNİZ

 Havale - EFT İle Ödeme

 Kapıda Nakit Ödeme

 Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

 İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat

Ön bilgilendirme ve sipariş sözleşmesini onaylıyorum.

Gizlilik politikasını anladım ve kabul ediyorum.

Uzak topraklarda üretime başlanan Keemun çayı, Genel olarak Çin’de kahvaltı masasında tüketilen bir içecektir. Ülkemizde daha çok kadınlar zayıflamak için kullanır. Fakat Çin’de sağlık konusunda yararlı olduğu için kullanılmaktadır. İlk olarak Çin halkı alışmakta ve sevmekte çok zorlansa da sonradan adını ”Kırmızı Çay” olarak adlandırmışlardır. İngiliz halkı gibi, Türk halkı da Keemun çayını ”Siyah Çay” olarak bilmektedir.

Keemun çayı en önemli özelliğini ve değerini üretilmiş olan topraktan kazanmıştır. Bu yüzden Uzak bir kültürde üretilmiş olan Keemun çayı, sağlık için önemli bir boyut kazanmıştır. Çinliler, hasta oldukları zaman yada hastalıklarını atlatmak için mutlaka Keemun çayı tercih ederler. Ülkemizde de genel olarak zayıflamak için tercih edilir.

Nasıl zayıflatıyor?

Keemun çayını içtiğiniz zaman vücut metabolizmasını düzene sokar ve bakterileri yok etmeye çalışır. Bağırsak ve bağışıklık sistemlerini güçlendirir. İdrar torbasını boşaltmayı sağlar. Böbreklerin üzerinde etkisi oldukça büyüktür. Sizde zayıflamak olduğu kadar sağlığınız içinde bu çayı içebilirsiniz. Her gün bir sefer içtiğinizde vücut direncinizin artış göstermesinde büyük rol oynar. Enerji verir.

Nasıl yapılmalıdır?

Bir paketin içinde tam olarak 15 demlik çay vardır. Bir bardağın içine sıcak su dökün ve bardağın içine bir dem çay atın. Genel olarak çayın tavından ve renginden içmeniz gereken zamanı anlayabilirsiniz. Keemun çayını genellikle sıcak içmeye özen göstermelisiniz. Eğer çay size şekersiz geliyorsa bir adet esmer şeker yada bal karıştırabilirsiniz.

Keemun çayını sabah bir fincan ve akşam bir fincan olmak üzere tok karnına içebilirsiniz. Bu sayede doğal bir yöntemle hızlı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Yan etkileri

Keemun çayının zararı yoktur. Düzenli ve kullanım miktarlarına dikkat ederseniz herhangi bir sağlık problemleriyle karşılamanız mümkün değildir. Günde iki sefer kullanmalısınız. Eğer iki adetten fazla kullanılırsa siyah çay olduğu için herhangi vücudunuzda yan etkisi olabilir.

Fazla kullanıldığında ise; yan etkiler olarak belirtileri; genel olarak ellerin titremesi ve kabızlık oluşmaktadır. Siyah çayı kullandığınız zaman yeterli miktarda sıvı içemezsiniz. Kalp ve dizlerinden rahatsız olan hastalar ise bu çayı tüketmeden doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

KEEMUN ÇAYI KULLANICI YORUMLARI

★★★★★
5 5 1
Pazar akşamı siparişi tamamladım. Pazartesi öğlen ürüne kavuşmam beni sevindirdi. Kapıda ödeme hizmeti de çok iyiymiş.

Ad
Derecelendirme:
Yorum