Goji Berry Çayı: 39 TL. - OnlineDeva.com

Goji Berry Çayı

GOJİ BERRY ÇAYI SİPARİŞ FORMU

ÜRÜN SEÇİNİZ

 1 Kutu Goji Berry Çayı 39 TL + 10,00 TL Kargo

 2 Kutu Goji Berry Çayı 59 TL + Ücretsiz Kargo

 3 Kutu Goji Berry Çayı 79 TL + Ücretsiz Kargo

TESLİMAT BİLGİLERİNİZİ GİRİNİZ

Adınız Soyadınız

Teslimat Adresiniz

Telefon Numaranız

ÖDEME ŞEKLİ SEÇİNİZ

 Havale - EFT İle Ödeme

 Kapıda Nakit Ödeme

 Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

 İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat

Ön bilgilendirme ve sipariş sözleşmesini onaylıyorum.

Gizlilik politikasını anladım ve kabul ediyorum.

Zayıflamak ya da kilo vermek için goji berry kullanmanın, en önemli dezavantajı fiyatının yüksek olmasıdır. En iyi çeşidi himalaya goji berrysidir. Her ne kadar satıcılar, gerçek himalaya goji berrysi olduğunu iddia etseler de güvenmek maalesef o kadar kolay olmaz. Herkeste aynı oranda etkin olmayabilir. Goji berrylerin mükemmel bir vitamin ve mineral deposu olduğu ve aynı zamanda da kilo vermeye yardımcı olduğu doğrudur. Düşük glisemik indeksi açlık hissini düşürür ve içerdiği lifler sayesinde uzun süre tokluk hissi verir. Goji berry ler uzun ve sağlıklı bir hayat sürmek ve aynı zamanda etkili kilo verme programlarının bir parçası olarak kullanılmaktadır.

Hepimiz hayatımızın bir evresinde kilo vermeye çalışmışızdır. Bazıları, sadece güzel görünmek için kilo vermeye çalışır ki, bu güzel görünerek kendimize olan güvenimizi arttırmamıza yardımcı olur. Bazıları da, sağlık sebeplerinden dolayı, kilo vermeye çalışır.

Obez ya da fazla kilolu insanlar kalp hastalıkları, diyabet ve diğer sağlık sorunlarına sahip olabilir. Çoğu insan istenmeyen fazla kilolardan kurtulmak için kısa süreli bir uygulama ya da sihirli bir değnek olmasını umar. Fakat uzun süreli kilo kaybı ya da verilen kiloların uzun süre geri gelmemesini sağlamak için yaşam biçiminde ve beslenme yöntemlerinde bir değişiklik yapılması gerekir.

Fiziksel aktivitelere daha fazla yer vermek, vücudun ihtiyaç duyduğu, besin ögeleri bakımından zengin yiyecekler ile beslenmek gerekir. Bu yiyecekler kiloların azalmasına aynı zamanda ihtiyacımız olan vitamin ve mineral dengesinin bozulmamasına yardımcı olur. Artık kilo verdirici yiyecekleri ve destekleyici ilaçları her yerde görmek mümkün. Bu yiyecekler için çok fazla iddia bulunmasına rağmen bu tarz yiyecekleri alırken çok dikkat etmeli ve ürünle ilgili olarak olabildiğince fazla bilgi edinmelisiniz.

Goji Berry Nedir?

Goji berry meyvesi çoğunlukla Tibet, Nepal ve Himalaya bölgesinde bulunur. Diğer adıyla; lycium barbarum ya da kurt üzümü olarak adlandırılan goji berry, parlak kırmızı renktedir ve kuruduğunda üzümü andırır. Biraz tatlı ve ekşidir, üzüm, vişne ve cranberry arası bir tada sahiptir.

Goji berry bu ülkelerde uzun yıllar boyunca yiyecek ve bir çok sağlık sorununa doğal çözüm olarak kullanıldı. Ayrıca bu bölgedeki insanların, goji berry tüketiminin yüksek olmasından ötürü, daha uzun süre yaşadığı söylenir. Batı dünyası, bu terapatik ve besin değeri yüksek goji berrynin yararlarını, son zamanlarda anlamaya başlamıştır.

Goji berryde, yüksek miktarda beta-karoten, C vitamini, demir, protein, 18 amino asit b1, b6 ve b2 vitamini, demir, kalsiyum, fosfor, selenyum, çinko ve de bakır gibi 21 mineral bulunmaktadır.

GOJİ BERRY ÇAYI KULLANICI YORUMLARI

★★★★★
5 5 1
1 ay kullandım. 2 kutu baya işimi gördü. Başta siteye güvenmedim ama hem kapıda ödeme olması hem de ücretsiz kargo olması cezbetti beni. 1 gün sonra ürün geldi elime, teşekkürler.

Ad
Derecelendirme:
Yorum