At Kestanesi Kremi: 39 TL. - OnlineDeva.com

At Kestanesi Kremi

AT KESTANESİ KREMİ SİPARİŞ FORMU

ÜRÜN SEÇİNİZ

 1 Kutu At Kestanesi Kremi 39 TL + 10,00 TL Kargo

 2 Kutu At KEstanesi Kremi 59 TL + Ücretsiz Kargo

 3 Kutu At Kestanesi Kremi 79 TL + Ücretsiz Kargo

TESLİMAT BİLGİLERİNİZİ GİRİNİZ

Adınız Soyadınız

Teslimat Adresiniz

Telefon Numaranız

ÖDEME ŞEKLİ SEÇİNİZ

 Havale - EFT İle Ödeme

 Kapıda Nakit Ödeme

 Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

 İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat

Ön bilgilendirme ve sipariş sözleşmesini onaylıyorum.

Gizlilik politikasını anladım ve kabul ediyorum.

Varis Tedavisinde Doğal Çözüm!

At kestanesi kremi, tıkalı olan damarların açılması ve kan dolaşımının düzenlenmesini bu sayede varislerinizin doğal bir yolla hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar.

Dr. Förster’in varisli damarlar için  ürettiği at kestanesi balsamından esinlenilerek formülize edilmiştir. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde romatizma ağrıları, varisli damarlar, şişmiş ayaklar, ayakların altındaki ağrı ve yorgunluklar, kas ağrılarının giderilmesinde büyük fayda sağlar. Bu rahatsızlıklar günümüz şartlarında erken yaşlarda başlamaktadır. Özellikle 20-30 yaş arası gençlerin varis rahatsızlığını dikkate alması gerekir. Ayakta çalışmak zorunda kalan kişilerde daha çok görülmektedir.

Faydaları:

  • Kuru ciltlerin nemlendirilmesi,
  • İltihap giderici,
  • Kramp Önleyici,
  • Kas Gevşetici,
  • Romatizma ve şişliklerinden kaynaklanan ağrıların giderilmesi,
  • Hasar görmüş, gergin olan varisli ayakların bakımında ve ağrılarının giderilmesinde oldukça faydalıdır.

Kullanımı:  Varis bulunan ve ağrıyan bölgelere günde 3 defa sürülerek parmak uçları ile ovalama yöntemi ile masaj yapılır.

Ülkemizde at kestanesi olarak bilinen bu bitkinin, dünyada on üç farklı cinsi vardır. Bu tezde, bu on üç türden Plantae aleminden ve Sapindaceae familyasından gelen, latince ismi ‘‘Aesculus hippocastanum’’ olan türü ele alınmaktadır. At kestanesi, çınar ağacına benzeyen görünümüyle sokakları süsleyen bir bitkidir.
At kestanesi ağacının anavatanı Asya (Hindistan) olmasına rağmen Türkiye ve Avrupa’daki parklarda rastlanan bir bitki haline gelmiştir. 17. yüzyılın başlarında bitkinin İstanbul’dan Fransa’ya gitmesiyle, Avrupa bu bitkiyi tanımıştır.
Çeşitli türleri yukarı doğru kümelenen, bol miktarda ve salkım şeklinde açan gösterişli çiçekleri yüzünden dekoratif bir ağaçtır. Park ve gölgeleme ağacıdır. Genellikle büyük ağaçlardır. Çiçekleri salkım şeklindedir ve mayıs ayında açar. Yaz aylarında kırmızı, sarı, pembe ve beyaz çiçek açan türleri vardır. Yaz aylarında rengarenk çiçek açan bu
bitki, sonbaharda üzeri sivri dikenli yeşil meyveleri olan bir ağaçtır.
Derin ve taze topraklardan hoşlanır. Soğuk iklim şartlarına dayanıklıdır ancak ekstrem donlardan etkilenir. Sıcak ve güneşli iklimleri sever. Aydınlık ve yarı gölgeden hoşlanırlar. Bitkinin içeriğinin aydınlatılması ve kimyasal bileşenlerinin sorgulanması ile bu bitkinin birçok hastalıkta tedavi edici amaçla kullanıldığı ortaya çıkmıştır. Yapılan
çalışmalar ve ileri analiz teknikleriyle bitkinin kimyasal yapısı ve bileşenleri tamamen aydınlatılarak alternatif tıbbı destekleyen olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

AT KESTANESİ KREMİ KULLANICI YORUMLARI

★★★★★
5 5 1
Yurtiçi kargo kapıda ödeme sistemi olması oldukça güven verdi, bir tane aldım bakalım...

Ad
Derecelendirme:
Yorum